KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15086592
nr 1508 6592
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Pojke på stol. Signerad, daterad -09. Blandteknik, bildmått: 20x22 cm, yttermått inklusive ram: 36x42 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 18:02:41
11/12 19:10:04